KONST / Litografier / Färglitografi 12757306
nr 1275 7306
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Hus. Signerad, numrerad 141/150. Motivet: 40x30 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:06:17
150 kr
250 kr
Lis Husberg (f. 1920)